Przedłużanie włosów- najczęstsze pytania.Przedstawiam Wam najczęstsze  pytania odnośnie zabiegu przedłużania i zagęszczania włosów.

Czy przedłużanie włosów zniszczy moje włosy?

Zabieg przedłużania włosów jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem, przy dobraniu odpowiedniej metody przedłużania do naszych naturalnych włosów. Rynek oferuje Nam wiele metod przedłużania włosów, dzięki czemu do każdej klientki można dopasować odpowiednią metodę. Istotna jest także odpowiednia pielęgnacja włosów przedłużonych jak również zastosowywanie się do odpowiedniego czasu noszenia włosów doczepianych .

Jak długo mogę nosić włosy przedłużane?

Jest to bardzo indywidualna kwestia, standardowo zakładając, że włosy klientki rosną normalnym tempem to ok. 3 mcy, zdarza się również potrzeba  podciągnięcia  pasemek po 2 mcach.  W wyjątkowych przypadkach zdarza się ze klientki noszą  włosy przedłużane 4-5 mcy, ale trzeba mieć na uwadze że zbyt długie noszenie może powodować plątanie się włosów przy nasadzie z powodu większego odrostu dlatego zalecane jest ich regularne podciąganie.  Włosy na których pracuje można wykorzystywać kilkukrotnie, stosując się do odpowiednich zaleceń pielęgnacyjnych.

Jakiego rodzaju włosy wybrać?

To również jest kwestia bardzo indywidualna. Wszystko zależy od naszych oczekiwań co do włosów. Mam grono zadowolonych klientek, które noszą włosy europejskie jak i grono klientek, które nie zdecydowałyby się na inne włosy niż słowiańskie czy dziewicze.  Włosy europejskie charakteryzują się tym, że mają krótszą żywotność niż włosy słowiańskie i są włosami farbowanymi. Włosy słowiańskie natomiast są to włosy o nienaruszonej strukturze, nie poddawane żadnej obróbce termicznej czy chemicznej, są też bardziej delikatne.  Pochodzenie Polskie. Włosy dziewicze są również włosami  nie poddawanymi obróbce, lecz kraj ich pochodzenia jest nieznany.  Pracuję na włosach wysokiej jakości także każda Pani znajdzie coś dla siebie.

Czym różni się przedłużanie od zagęszczenia?

Zagęszczenie włosów to doczepienie kosmyków do długości naturalnych włosów. które zagęszczą naszą naturalna fryzurę. W przeciwieństwie do zabiegu przedłużania zagęszczanie  ma na celu zwiększenie objętości naszej fryzury, jeżeli natura nie obdarzyła nas w zbyt gęstą fryzurę.  Stosuje się tu zdecydowanie mniejszą ilość pasemek, niż w przypadku przedłużania włosów.

Jaki jest czas oczekiwania na wizytę?

W zależności od zapełnienia mojego kalendarza, zazwyczaj jest to ok. 2-7 dni po konsultacji.  Włosy do przedłużania zamawiam na bieżąco, jednak w szczególnych przypadkach, może się zdarzyć, że czas oczekiwania może się nieznacznie wydłużyć, dotyczy to zwłaszcza niestandardowych zamówień.

Gdzie Pani wykonuję usługę?

Salon Lovely hair jest salonem mobilno- stacjonarnym. Przedłużam włosy w Trójmieście, jak również dojeżdżam do innych pobliskich miast. W cenie zabiegu przedłużania włosów wliczony jest dojazd na terenie Trójmiasta , dalsze miejscowości koszt do uzgodnienia.


Gorąco  namawiam Was  na konsultacje dotyczącą zabiegu przedłużania włosów jest ona niezobowiązująca, a pozwoli mi ocenić stan włosów i omówić jaki efekt będzie możliwy do osiągnięcia, jaką metodę i gatunek włosów wybrać, oraz dobrać odpowiedni kolor włosów przedłużanych.

Zachęcam do zadawania pytań! Chętnie udzielę odpowiedzi na Wasze pytania ;)

Komentarze

Popularne posty