Metody


Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze metody przedłużenia włosów? 
Czym się kierować, abyśmy mogły cieszyć się jak najdłużej pięknymi, długimi przedłużonymi włosami? Rynek oferuje Nam ogrom metod przedłużania włosów. Przedstawiam Wam najlepsze i jednocześnie najbezpieczniejsze metody przedłużania włosów. 

Metoda Easy Hair

Metoda łączenia włosów na zimno za pomocą  specjalnych tulejek.Jest ona wykonywana na zimno i pozwala na dokładne umocowanie każdego pasma włosów. Zakładane są na tzw. ,,książeczkę’’ co zapobiega ich zsuwaniu się.  Łączenia są bardzo płaskie, a w efekcie praktycznie niewyczuwalne, Tulejki dopasowywane są do koloru włosów. 

Metoda Shrinkies

Metoda w której wykorzystujemy termoplastyczne tworzywo.
Za pomocą oddziaływania temperatury, łączenie obkurcza się na przedłużanym pasemku, aż zespoli je z pasemkiem włos. Wykorzystujemy łączenia przezroczyste. Szczególnie polecana w przypadku b. jasnych włosów do których jest ciężko dopasować idealny odcień łączeń. Polecane również dla osób mających uczulenie na inne metody przedłużania.

Zalety:

- przezroczyste łączenia dzięki czemu są praktycznie niewidoczne.

Wady:

- mniej wytrzymała metoda niż w przypadku keratyny czy microring.Metoda Microring

Metoda polegająca na doczepieniu pasemek z końcówką stick do naturalnych włosów, dzięki zaciśnięciu niewielkich aluminiowych obrączek , zwanych microringami lub ringami. Przy odpowiednim dopasowaniu barwy obrączki do koloru naszych włosów łączenia są prawie niezauważalne.

Zalety:

-szybka metoda zakładania włosów.Włos nie skraca się przy korekcie.

Wady:

- mniej wygodne w noszeniu od keratyny, chociaż zależy to od preferencji indywidualnych.

Metoda Keratynowa
Metoda łączenia włosów na ciepło.
Metoda ta polegająca na doczepieniu pasemek zakończonych łuską keratynową.  Łuska zgrzewana jest z naturalnymi włosami. Kolor keratyny jest przezroczysty przez co łączenia są praktycznie niewidoczne. Keratyna jest plastycznym materiałem co sprawia, że podczas noszenia dopasowuje się do kształtu głowy. 

Zalety :

-małe elastyczne łączenia komfortowe  w noszeniu

Wady:

- co korektę/podciągnięcie włos skraca się o długość keratyny i może tracić na gęstości.

Metoda Tape on/ off

Metoda popularnie zwana metodą kanapkową Polega na łączeniu włosów za pomocą kilkunastu taśm zakończonych transparentnym paskiem do których przymocowane są włosy.Tasiemki z włosami są bardzo dyskretne i praktycznie niewyczuwalne.Zalety:

-płaskie tasiemki są bardzo wygodne w noszeniu, metoda sprawdza się przy alergicznych skórach głowy.

Wady:

-wymagana częstsza korekta ,średnio co 6-8 tygodni.

Komentarze

Popularne posty