Metoda RACOON (wosk, metoda na ciepło)

    Pasemka mocowane są do włosów specjalnie do tego przeznaczonym hypoalergicznym woskiem, który w swoim składzie posiada m.in. wyciąg ze skórki pomarańczowej i nasion sosny . W odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, na włosach naturalnych formuje się łączenie z pasemkiem włosów przedłużanych, na które uprzednio został nałożony wosk spajający. Co ważne, na włosach nie są stosowane żadne urządzenia grzewcze, a wosk podczas formowania łączenia ma temperaturę około 60 stopni Celsjusza, więc znacznie mniej niż przeciętna prostownica. Łączenie szybko zastyga i ani jego tworzenie, ani noszenie nie wpływa negatywnie na kondycję Twoich włosów.

    Łączenia są bardzo małe, kształtem przypominają ziarnko ryżu, wosk spajający jest bezbarwny i dostosowuje się kolorem do koloru Twoich włosów. Łączenia są bardzo dyskretne, Malo wyczuwalne w dotyku, doskonale maskują się nawet w wysoko wyeksponowanych partiach fryzury, Łączenia są bardzo trwałe, a jednocześnie ich zdjęcie jest łatwe i bezpieczne dla Twoich włosów. Służy do tego specjalny rozpuszczalnik, który jest obojętny dla Twoich włosów, ale pozwala szybko i bezinwazyjnie pozbyć się łączenia z Twoich włosów. Łączenia pozostają trwałe około 3-ech- 4-ech miesięcy. Po tym czasie jeżeli doczepiane włosy są w dobrej kondycji można założyć je ponownie.

    Microrings Hair Extenssion (obrączki, metoda na zimno)
    Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie i po zamocowaniu niewidoczne aluminiowe obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu urządzeń termicznych ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ jest w 100% odnawialna. Gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć, czyli zdjąć i założyć ponownie bliżej nasady włosa i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia. Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych). Pasemka należy zdjąć i założyć ponownie, czyli podciągnąć po około 2-3ech miesiącach.


    Easy Hair Extenssion (miedziane tulejki, metoda na zimno)
    Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki (nieznacznie dłuższe od obrączek) dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania urządzeń termicznych ani środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Łączenie jest bardzo trwałe, sposób mocowania pasemek niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost. Pasemka należy podciągnąć po około 2-3ech miesiącach.


    Metoda z wykorzystaniem łuski klejowej (metoda na ciepło)
    Pojedyncze pasemka włosów doczepianych zakończone są łuską klejową. Łączenie mocuje się na wydzielonym wcześniej paśmie Twoich włosów przy pomocy urządzenia grzewczego. Gdy spoiwo jest już wystarczająco plastyczne formuje się łączenie: płaskie lub o kształcie ziarnka ryżu. Nie obawiaj się, przy wprawnym wykonaniu trwa to bardzo krótko i jest bezpieczne dla Twoich włosów. Metoda ta pozwala osiągnąć trwałe i estetyczne efekty. Klej wykorzystany przy tej metodzie jest bardzo wytrzymały, odporny na wpływ czynników zewnętrznych, dający 100% pewność mocowań, odpowiedni dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sporty.Komentarze

Popularne posty